Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

П`ятниця, 25.05.2018, 22:21

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1693
На сайті
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Вхід
Головна » Статті » Інша інформація, статті » Робота

Колишній військовий розвиває власну справу та запрошує до роботи військових запасу

Колишній військовий розвиває власну справу та запрошує до роботи військових запасу

Фінансова криза та звільнення у запас не привід для відчаю та депресії, а поштовх розпочати власну омріяну справу. Кожного дня Глебов Юрій на практиці доводить, що військові тактичні знання чудово підходять для застосування у середовищі бізнесу та радо запрошує до співпраці усіх колишніх військовослужбовців.

З чого власне почався Ваш бізнес та як Ви прийшли до ідеї власної справи?

Усе почалося у 2009 році з банального звільнення у запас за станом здоров'я, якого не дуже вистачало для несення служби. Ще перебуваючи на службі дуже багато уваги приділяв вивченню іноземної мови - англійської й трохи польської, бо це приносило неабияке задоволення. Після звільнення постало два питання - недостатня пенсія для життя та бажання реалізувати себе. Звичайною справою для колишніх військових є охорона або ж викладацька діяльність. Ні те, ні інше якось не приваблювало. До того ж, дуже хотілося покращити рівень життя. Отож разом з дочкою у березні 2009 року ми розпочали власну справу - бюро перекладів Glebov. Коштів було обмаль й ми працювали з кімнати гуртожитку, де на той момент мешкала уся родина. Чому саме бюро перекладів - це одвічна любов до іноземних мов, яка передалася й дочці - вона у мене за освітою технічний перекладач, навчалася на відповідному факультеті у Київському політехнічному інституті. Отож бюро виявилося цілковито сімейною справою, яка перш за все приносить задоволення та можливість самореалізації.

Яким чином Ви розвивали власну справу, з якими труднощами стикнулися?

Як я вже згадував, бюджет був надзвичайно обмеженим. Отож усе робили самотужки: сайт, безкоштовні оголошення, холодні дзвінки. Окрім того, у рамках програми реабілітації військових до цивільного життя я пройшов курс англійської мови при Британській Раді та отримав відповідний сертифікат. Ці знання дуже згодилися у роботі з перекладачами, оскільки я міг розмовляти їхньою мовою, розумів про що йде мова у тому чи іншому випадку. Окрім того, деякий час я навіть сам перекладав кулінарні програми з англійської мови, що стало дуже цікавим досвідом, але з часом бюро стало розширюватися й я зайнявся виключно організаційною роботою. Звісно, що у декількох реченнях описати усі складнощі, з якими ми стикнулися, неможливо, але наполеглива праця та бажання займатися власною справою надихають, дають силу та наснагу. Головне - віра в себе та підтримка близьких людей.

Ви займаєтеся виключно перекладами чи у Вас ще є якісь напрямки діяльності?

Коли Ви розпочинаєте власну справу, то з самого початку дуже важко, бо це значна відповідальність та ризики, але потім усе перетворюється на сніговий ком. Тобто Ви розумієте, що можете реалізувати себе ще й у інших напрямках діяльності та починаєте працювати з альтернативними напрямками. Отож у 2010 році ми відкрили курси іноземних мов, які стали логічним продовженням діяльності бюро перекладів. А у цьому році взагалі додали два абсолютно нові види діяльності: вироби з натурального дерева та вантажні перевезення. Поки ми розвиваємо ці два напрямки діяльності, але я впевнений, що вони також стануть успішними.

Як власний бізнес вплинув на Ваш розпорядок дня та звички?

У власній справі не можна працювати з 9.00 до 18.00. Тут ти повинен постійно бути уважним до клієнта, завжди готовий прийти на допомогу, проконсультувати, як клієнта, так і співробітника. Також важливо розуміти, що якщо ти не зробиш чи не вирішиш те чи інше питання, то ніхто за тебе цього робити не буде. З іншого боку було простіше, бо усі тактичні принципи теорії військової справи цілком прийнятні для ділового світу.

Щоб Ви могли порадити військовим, що вийшли на пенсію?

Перш за все треба розуміти, що вихід на пенсію не означає кінець світу, це скоріше новий етап життя та власного розвитку. Варто зайнятися улюбленою справою, присвятити час собі та своїй родині. Варто скористатися новими можливостями, що відкриваються перед Вами. За кордоном дуже популярні університети для пенсіонерів, коли людина вже у немолодому віці отримує освіту, нову професію та починає активно працювати у обраному напрямку, деякі компанії навіть організовують спеціальні програми для пенсіонерів. Дуже чекаю, коли таке з'явиться й у нас. Я вже чув про такі університети, але не знаю наскільки вони популярні. Зі свого боку радо запрошую колишніх військових до нас на роботу. Ми можемо запропонувати посади викладачів іноземних мов, перекладачів, водіїв вантажівок та столярів. Як то кажуть, даємо вудочку в руки.

Ви підтримуєте виключно пенсіонерів чи у Вас є програми й для молоді?

Ми активно підтримуємо молодь у їхньому становленні та всіляко сприяємо їхньому професійному розвитку. З 2010 року наше бюро є базою практики для студентів-філологів. Ми пропонуємо їм зробити переклади навчальних текстів, які потім вичитує редактор та виводить рекомендації для кожного зі студентів. Якщо переклади якісні, то ми пропонуємо таким студентам роботу та безкоштовне навчання, знайомимо з принципами роботи перекладачів, проводимо консультації, всіляко сприяємо зі свого боку їхньому розвитку, рекомендуємо їх на роботу у компанії, якщо до нас звертаються з таким проханням. Нажаль небагато студентів бажають скористатися цією можливістю, але ті, що скористалися, дуже задоволені.

 


Категорія: Робота | Додав: imax (16.09.2016) W
Переглядів: 381 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2018 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика