Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

П`ятниця, 25.05.2018, 22:24

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1693
На сайті
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Вхід
Головна » Статті » Інша інформація, статті » Бізнес

Належне застосування бізнес-плану.

бізнес

Без професійного планування любий бізнес ніколи не буде прибутковим. До підприємницької діяльності в наш час її розвитку завжди потрібно відноситись серйозно і фахово, адже зараз ринок доволі багатий і для започаткування свого, однозначно треба придумати щось нове, неординарне і цікаве навколишнім споживачам. В першу чергу складають основний план відповідної приватної діяльності. В попередній статті ми ознайомили вас з веденням цього документа, а зараз продовжимо ознайомлення з методикою проведення опитування з потенційними респондентами, а також дослідження роботи діяльності підприємства. У переліку запитань повинен бути не тільки послідовний їх перелік від простих до більш складних, а й від загальних до конкретних, які стосуються безпосередньо вашої фірми. Старайтесь не задавати багато запитань, а більше дотримуйтесь конкретики, бо це ускладнює дослідження, а відповідно і веде до помилок.

При складанні плану опитувальних запитань, потрібно спростити їх перелік наприклад, чи буде доцільним запитавши респондента про освіту одночасно запитувати про професію. В основному перелік запитань розділяють на вступну, основну частину, а також подають відомості про опитуваного. У вступній частині, як правило визначають мету опитування ( від дослідження вона іноді відрізняється) і підприємство, фірма, або організація, яка веде розслідування подає опитуваному зацікавленість допомогти йому в реалізації поставленої ним мети. У вступній части повинно бути кілька речень, а закінчуватись словами подяки респонденту. В торгових точках продажу товарів того, чи іншого  підприємства ведеться спостереження, а також даний засіб використовують на виставках, чи у салонах.  

Щоб одержати правдиву інформацію спостерігати потрібно непомітно, тут доречно користуватись і прихованою камерою. Під час такої процедури можна побачити ту продукцію, яка найбільше цікавить покупців, а значить в подальшому робити належний на то висновок. В даний час проводять і імітацію, застосовуючи при цьому економіко-математичні методи, які реалізовують завдяки комп’ютерній техніці і застосовуючи інші технічні засоби, які відтворюють різні маркетингові фактори на екрані і зазвичай на папері. Проводять і так названу «ігрову» імітацію, яка є в більшості експериментом. Дана робота є однією з форм колективної діяльності по відповідному дослідженню проблем в маркетингу. Для успішного ведення любого бізнесу дослідження по маркетингу повинно здійснюватись в обов’язковому порядку і менеджерам того, чи іншого підприємства потрібно удосконалити своє місце на споживчому, чи ринку організацій споживачів. При такому дослідженні все можна проаналізувати більш ретельно. Надійними об’єктами досліджень маркетингу, яке проводить підприємство можуть бути ринки збуту, споживачі, а також конкуренти, чи інші складові, ну і зазвичай власні його можливості. Інтернет проект Розумний.укр допоможе малому та середньому бізнесу опанувати зацікавлені ринки збуту - https://rozumnyiukr.com/


Категорія: Бізнес | Додав: imax (29.09.2016) E W
Переглядів: 352 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2018 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика