Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Понеділок, 23.04.2018, 13:30

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1691
На сайті
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Вхід
Головна » Статті » Інша інформація, статті » Авто, мото техніка

Різновиди полімерів та їх застосування в автомобілебудуванні.

Поліолефіни це одні із видів високомолекулярних вуглеводних з аліфатичного ряду. Вони виготовляються завдяки полімеризації відповідних олефінів. Сам по собі поліолефіни належить до карбонатного ланцюгового полімеру, який містить замінники вуглецю, водень та алкіл. До даного класу належать запчастини Фіат виготовлені з поліетилену, поліпропілену і співполімеру.
Поліетилен це полімер отриманий з етилену. Доволі вдале поєднання механічної міцності, стійкості до хімічного впливу, хороших діелектричних якостей, високої вологостійкості, легкості перероблення, а також низькій ціні і доступній сировині. Все це дозволило таким матеріалам як поліолефіни, дало змогу зайняти провідну роль у виготовлені пластмас для автомобілебудування. В цьому аспекті широке технічне застосування отримав поліетилен двох видів: поліетилен підвищеного тиску, та поліетилен пониженого тиску.

Поліетилен виготовляється в чистому виді, а також у вигляді композицій із стабілізаторами, фарбниками та різними добавками. В залежності від умов експлуатації тої чи іншої запчастини Фіат Добло рецепт його виготовлення змінюється. В автомобілебудуванні часто застосовують мазкий поліетилен. Для потреб автомобільної промисловості, випускається широка номенклатура різновидів поліетиленових матеріалів та композицій. Бувають поліетилени з мінеральним наповнювачем, або композиції на основі поліетилену які здатні до вулканізації.
Поліпропілен це полімер бутилену, лінійний полімер із термопластичними властивостями. На сьогоднішній день створені різні структури поліпропілену, найчастіше в конструюванні автомобілів застосовують ізотактичний полімер. Окрім цього існують також олігомери з пропілену.
Запчастини Fiat Doblo які виготовлені  із пропілену, під дією сильних окиснювачів, особливо хромової кислоти, темніють і руйнуються, проте доволі стійкі до розчинених чи розбавлених розчинників.

Вплив вологи, навіть при підвищеній температурі не спричиняє практично ніякого впливу на полімер. Полімерні автомобільні деталі можуть знаходитися під впливом води, без негативних наслідків при температурі меншій ста тридцяти градусів.
Для проведення ремонтних робіт автомобілів, поліетилен часто застосовується у вигляді виробів із плівки. Порошкоподібний поліетилен наносять на металеві деталі та запчастини автомобіля газополумяним, або вихровим способом. Захисний полімерний шар на металевих виробах, значно покращує їхні експлуатаційні властивості та захищає від негативного впливу навколишнього середовища.


Категорія: Авто, мото техніка | Додав: imax (06.04.2015) E W
Переглядів: 561 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2018 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика