Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Четвер, 26.04.2018, 16:51

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1692
На сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Головна » 2013 » Червень » 7 » Уряд прийняв нове положення про військові комісаріати
09:42

Уряд прийняв нове положення про військові комісаріати

Кабінет Міністрів України схвалив "Положення про військові комісаріати”. Відповідну постанову Уряду було прийнято під час засідання 3 червня 2013 року.

Необхідність внесення змін в існуючу систему військкоматів обумовлена тим, що у затвердженій Президентом України Воєнній доктрині закладено вектор переходу від армії мобілізаційного типу до більш компактних, боєздатних та мобільних Збройних Сил.

Одним із напрямів реформування і розвитку Збройних Сил є вдосконалення функціонування системи військових комісаріатів. Це передбачає спрощення системи управління їх діяльністю як у мирний, так і воєнний час, зменшення обсягів мобілізаційної роботи в мирний час, зняття з військових комісаріатів низки другорядних та дублюючих функцій, а також вивільнення їх від "надуманих” завдань дозвільного характеру (надання довідок на виїзд за кордон, видача військових квитків усім категоріям громадян, зокрема тим, що не проходили військову службу, багаторівнева система призовних медичних комісій).

Положенням запроваджено чітке розмежування відповідальності між обласними, районними і міськими військовими комісаріатами, розгортання нових засобів автоматизації інформаційно-аналітичної системи військового обліку, зменшення до мінімуму обсягу документообігу у районних та міських військових комісаріатах.

Оптимізація функціонування системи військових комісаріатів, а також призупинення призову на військову службу дасть можливість скоротити чисельність особового складу військкоматів майже в два рази і вивільнити значну кількість приміщень та будівель, щорічно економити понад 350 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на оснащення Збройних Сил України новітніми зразками озброєння, підготовку підрозділів, а також будівництво житла для військовослужбовців.

Категорія: Новини від Херсонського ОВК | Переглядів: 1438 | Додав: imax | Теги: військові комісаріати, положення | Рейтинг: 0.0/0|
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2018 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика