Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Субота, 21.04.2018, 15:47

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1691
На сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вхід
Головна » 2013 » Червень » 4 » Аналіз набору кандидатів на військову службу за контрактом
09:44

Аналіз набору кандидатів на військову службу за контрактом

За 5 місяців 2013 року військовими комісаріатами Херсонської області було відібрано 182 кандидати, які отримали згоду командирів військових частин. З них 125 кандидатів вже підписали контракт на проходження служби. 57 кандидатів на даний час знаходяться на стадії оформлення. 

Більшість кандидатів бажають проходити військову службу на флоті - 67%. Це і не дивно враховуючи розмір грошового забезпечення у військових частинах Військово-Морських Сил

До Сухопутних військ було направлено 22% кандидатів. Вибір половини з них обумовлений територіальним принципом, тобто кандидати забажали служити рядом з домом. Інша половина пішли служити у Високо-мобільні десантні війська, в яких теж збільшено розмір грошового забезпечення у 2 рази.

Менше всіх - 11% кандидатів обрали місцем своєї служби Повітряні війська. Розподіл кандидатів між військовими частинами ПС аналогічний СВ. Тобто - половина за територіальним принципом, інша половина у частини ПС, які розташовані в Криму (доречі в цих частинах теж подвійне грошове забезпечення)

Аналіз вибору кандидатами місця служби показує, що в основному кандидати надають перевагу тим частинам, де збільшене грошове забезпечення і де є гуртожитки. Наприклад, тільки до однієї військової частини А2320 пішло служити з Херсонської області 35 чоловік (28%) та ще 17 оформлюється.

Помісячний аналіз відбору кандидатів свідчить, що в середньому за місяць звертається до військових комісаріатів понад 70 кандидатів і тільки половина з них (36 чол. в місяць) отримують згоди від військових частин. У період проведення весняного призову (квітень-травень) кількість відібраних в місяць зменшилась. Це обумовлено тим, що військові комісаріати більше уваги приділяли проведенню призову і кандидати-призовники в більшості йшли на строкову військову службу. Але з закінченням відправок на строкову військову службу кількість відібраних кандидатів різко збільшилась

Враховуючи тенденції відбору кандидатів в наступному місяці очікується збільшення кількості укладених контрактів на 35-40 чоловік. По прогнозам на кінець червня кількість укладених контрактів буде на рівні 160-165 чоловік. 

помісячний аналіз
Пояснення до графіку. 
Відібрано - кількість кандидатів, які отримали письмову згоду від командирів військових частин.
Укладено - кандидати, які вже уклали контракт на проходження військової служби

Планове завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом військовим комісаріатам Херсонської області становить 175 чоловік. По кількості відібраних кандидатів Херсонський обласний військовий комісаріат планове завдання виконав. При збереженні існуючої тенденції планове завдання по укладеним контрактам буде виконане в середині липня.


Категорія: Новини від Херсонського ОВК | Переглядів: 1533 | Додав: imax | Теги: військові комісаріати, аналіз, кандидати, відбір | Рейтинг: 5.0/1|
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2018 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика