Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Вівторок, 04.08.2020, 19:57

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1765
На сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Головна » Файли » Документи

Інструкція та документи на спецперевірку

[ Викачати з сервера (52.5 Kb) ] 14.03.2013, 18:17
Додатки (зразки документів)
Додаток3 (міністерство юстиції)

Сеціальна перевірка проводиться:
1). Міністерством внутрішніх справ України – щодо відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності, наявність судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення, (згідно з роз’ясненнями Міністерства внутрішніх справ України, запити про проведення спеціальної перевірки необхідно надсилати до інформаційних підрозділів ГУМВС, УМВС України в регіонах за територіальним розташуванням); 
2). Міністерством юстиції України – щодо наявності у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення, відомостей про кандидата, (згідно із наказом Міністерства юстиції України №448/5 від 23.03.12, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України за №449/20762 від 26.03.12, запити про проведення спеціальної перевірки необхідно надсилати до реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в обласних, містах Києві та Севастополі);
3). Державною податковою службою України – щодо достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, (запити про проведення спеціальної перевірки необхідно надсилати до територіальних органів чи підрозділів);
4). Міністерством охорони здоров'я України, відповідним органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурним підрозділом обласної, Київської, Севастопольської міської державної адміністрації – щодо відомостей про стан здоров’я кандидата;
5). Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, відповідним органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурним підрозділом обласної, Київської, Севастопольської міської державної адміністрації – щодо освіти, наявності у кандидата наукового ступеня, вченого звання.
6). Міністерством юстиції України (Державна реєстраційна служба України) – щодо наявності корпоративних прав, запити про проведення спеціальної перевірки необхідно надсилати до реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі (наказ Міністерства юстиції України №448/5 від 23.03.12, зареєстрований у Міністерстві юстиції України за № 449/20762 від 26.03.12). 
Запити, (додаток 2) на громадян, які розглядаються кандидатами для прийняття на військову службу за контрактом осіб сержантського і старшинського складу, направляє військовий комісар військового комісаріату, на військовому обліку в якому перебуває кандидат, або командир військової частини (установи) на військовослужбовців строкової військової служби.
Пунктом 10 Порядку організації проведення спеціальної перевірки, визначено перелік копій документів, що додаються до запитів:
1). Письмової згоди кандидата на проведення спеціальної перевірки;
2). Автобіографії;
3). Паспорта;
4). Документів про освіту, вчені звання, наукові ступені;
5). Декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік;
6). Медичної довідки про стан здоров’я;
7). Військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
8). Довідки про допуск до державної таємниці (у разі наявності);
9). Інших документів, у яких містяться відомості, вимога щодо подання яких установлена законом.
Копії документів, зазначених у підпунктах 1-3, надсилаються всім органам (підрозділам), які проводитимуть спеціальну перевірку. Копії документів, зазначених у підпунктах 4-9, надсилаються органам (підрозділам), які проводитимуть перевірку відповідних відомостей, зазначених у підпункті 7  Порядку організації проведення спеціальної перевірки.
За результатами проведення спеціальної перевірки оформляється довідка про результати спеціальної перевірки відомостей, (додаток 3). Ця довідка з оригіналами відповідей на запити залучається до особової справи громадянина щодо якого проводилась спеціальна перевірка.
Додатки (зразки документів)
Додаток3 (міністерство юстиції)

Категорія: Документи | Додав: imax | Теги: спеціальна перевірка, спецпроверка, спецперевірка
Переглядів: 9673 | Завантажень: 2454 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2020 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика