Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

П`ятниця, 15.12.2017, 06:38

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: 178ТЦК, imax 
Форум » Форум » Форум для кандидатов на контрактную службу » військова служба за контрактом для жінок
військова служба за контрактом для жінок
super-mamochkaДата: Середа, 23.09.2015, 14:04 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Всім добрий день.Я зі Львова.Підскажіть будь ласка,може хтось знає,де є частини, які набирають жінок на контрактну службу. Освіта вища, юридична,є офіцерське звання ст.лейтенант(міліція).Була у багатьох частинах,а саме:всп на городоцькій біля цирку,ак сахарова,кн ольги,стрийська,вже не набирають .Вже не знаю куди звертатись

Pe_LidaДата: Понеділок, 28.09.2015, 10:43 | Сообщение # 2
Рядовой
Доброго дня! В нашому місцевому ЦЗ оголосили вакансії у ЗСУ, а саме служба за контрактом. Я була на зустрічі з представником в/ч,що набирає кандидатів на жаль на мої запитання він не зміг відповісти,тому надіюсь отримати відповідь на даному сайті. Зрозуміла з його слів,що якщо я прихожу служити у частину,то звання моє буде мінімальне,тобто рядовий,однак рядовий може займати офіцерську посаду. Я як дочка військовослужбовця цього не розумію як таке може бути,але можливо щось змінюються. Мені 33 роки,я ніколи не була військовозабов"язана. Освіта вища геодезист-картограф,землевпорядник. У мене 11 років вислуги на державній службі із них 5 років на керівній посаді, також мала доступ до ДСК. Запитання наступне: чи маю я право як рядовий претендувати на офіцерську посаду? Чи буде при нарахуванні заробітної плати враховуватись моя вислуга у держслужбі? І ще одне запитання, я зараз проходжу медкомісію і збираю всі необхідні документи, після всієї цієї процедури мене одразу ставлять на облік у військкомат чи тільки після підписання контракту? Дякую!

imaxДата: Середа, 11.11.2015, 19:43 | Сообщение # 3
прапорщик
Цитата Pe_Lida ()
Мені 33 роки,я ніколи не була військовозабов"язана. Освіта вища геодезист-картограф,землевпорядник. У мене 11 років вислуги на державній службі із них 5 років на керівній посаді, також мала доступ до ДСК. Запитання наступне: чи маю я право як рядовий претендувати на офіцерську посаду? Чи буде при нарахуванні заробітної плати враховуватись моя вислуга у держслужбі? І ще одне запитання, я зараз проходжу медкомісію і збираю всі необхідні документи, після всієї цієї процедури мене одразу ставлять на облік у військкомат чи тільки після підписання контракту? Дякую!

Дійсно, можливе призначення найбільш відповідальних сержантів-контрактників на офіцерські посади. Але не рядових. З вищою освітою можливо вже зі служби поїхати у ВВНЗ для отримання офіцерського звання.
Нарахувань за досягнення на цивільних посадах в армії немає. Тільки посада + звання + надбавки (за вислугу, особливі умови, за допуск та ін.)
На облік у військкоматі поставлять після повернення зі служби. Навіть, якщо після прохлдження медкомісії та тестів Ви не укладете контракт - то на облік не візьмуть.

imaxДата: Середа, 11.11.2015, 19:45 | Сообщение # 4
прапорщик
Цитата super-mamochka ()
Освіта вища, юридична,є офіцерське звання ст.лейтенант(міліція)

В армії таке звання не "рахується". Вам треба буде закінчувати вищий військовий навчальний заклад.

Форум » Форум » Форум для кандидатов на контрактную службу » військова служба за контрактом для жінок
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright IMax © 2017 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика