Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Вівторок, 24.10.2017, 09:41

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: 178ТЦК, imax 
Форум » Форум » Форум для кандидатов на контрактную службу » Розрив контракту (Надоїло вже це бл*дство...)
Розрив контракту
vjz12345Дата: Вівторок, 12.05.2015, 05:38 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Проблема в тому що в моїй в/ч майже всі офіцери а загалом управління в/ч просто не люди!!! А ком. бриг. взагалі робить все що йому заменеться в в/ч грає головну роль корупція, без відповідальність, без наказанності....... І тому я хочу розірвати контракт..... але и в цьому теж проблема, я не служив строкову службу..... Так підскажіть щось, як можна було б звільнитися з військової служби і щоб не перевили на строкову службу і не залишитися у великому мінусі для себе....????(Всё дуже коротко написано, але я думаю суть зрозуміти можна!?)

imaxДата: Вівторок, 12.05.2015, 08:29 | Сообщение # 2
прапорщик
Статус: Offline
Цитата vjz12345 ()
Так підскажіть щось, як можна було б звільнитися з військової служби і щоб не перевили на строкову службу і не залишитися у великому мінусі для себе....????

Варіанти:
1. Звільнення за станом здоровя (якщо є для цього причини).
2. Взяти відношення з іншої військової частини, перевестись та продовжити службу.
3. Майже нереально - звільнитись по невиконанню умов контракту командуванням військової частини.
4. Звільнитись по невиконанню умов контракту. Є два мінуси: можуть перевести на строкову службу, якщо на контракті не вислужено 1,5 роки та буде негативний запис у військовому квитку, що зачинить двері до міліції, СБУ, прокуратури тощо.
5. За сімейними обставинами. Догляд за важко хворими членами сім`ї

Форум » Форум » Форум для кандидатов на контрактную службу » Розрив контракту (Надоїло вже це бл*дство...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright IMax © 2017 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика