Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Субота, 19.08.2017, 07:23

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Сторінка 18 з 24«1216171819202324»
Модератор форуму: 178ТЦК, imax 
Форум » Форум » Форум для кандидатов на контрактную службу » FAQ по оформлению на военную службу по контракту (вопросы)
FAQ по оформлению на военную службу по контракту
emellianovruДата: Понеділок, 02.02.2015, 22:14 | Сообщение # 171
Рядовой
Статус: Offline
Здравствуйте! Меня зовут Юрий. Мне 35 лет. Служу в армии с 2006 года в звании ст. сержант, ППО “Бук М1”. Закончил средний уровень подготовки сержантов на замещение должностей таких как главный старшина. На данный момент Главный старшина полка. Очень хочу перевестись в Одессу в такие же войска или ВМФ Украины. Скажите пожалуйста где мне узнать воинские части и вакансии где бы я смог проходить дальнейшую службу? Заранее спасибо за ответ.

imaxДата: Неділя, 08.02.2015, 17:33 | Сообщение # 172
прапорщик
Цитата emellianovru ()
Здравствуйте! Меня зовут Юрий. Мне 35 лет. Служу в армии с 2006 года в звании ст. сержант, ППО “Бук М1”. Закончил средний уровень подготовки сержантов на замещение должностей таких как главный старшина. На данный момент Главный старшина полка. Очень хочу перевестись в Одессу в такие же войска или ВМФ Украины. Скажите пожалуйста где мне узнать воинские части и вакансии где бы я смог проходить дальнейшую службу? Заранее спасибо за ответ.

После выхода с Крыма, от ВМС заявок с вакантными должностями не поступало. Хотя штаб флота уже расположился в Одессе и функционирует. Вам, наверное, лучше всего взять отпуск и ехать самому за отношением в Одессу. Тем более, что для перевода, все-равно необходимо брать отношение из новой части лично.

emellianovruДата: Середа, 11.02.2015, 18:05 | Сообщение # 173
Рядовой
Доброго времени суток Вам!  Я согласен приехать за отношением в Одессу. Я готов служить и в родных войсках ППО,но в Одессе. Только я не имею данных  какие есть ППО части в Одессе. Как мне узнать эти части и есть ли там вакансии ?Надеюсь на Вашу помощь. С уважением Юрий.

imaxДата: Середа, 11.02.2015, 20:40 | Сообщение # 174
прапорщик
Ок. Узнаю, отпишусь.

imaxДата: Четвер, 12.02.2015, 16:41 | Сообщение # 175
прапорщик
ПВО в Одессе:
в/ч А1620  и  А2800  
Контакты кадровиков кинул в личку.

gorodcofДата: Понеділок, 16.02.2015, 03:36 | Сообщение # 176
Рядовой
Доброго дня\вечора!
Я закінчив проходити стандартну медкомісію в п"ятницю (13,02,15), воєнком сказав, що хоча в них і є перелік "вакансій" для контрактників, але це дуже мала частка з того що взагалі пропонується і тому порекомендував тиждень (може трохи більше - треба чимскоріш, щоб заново не проходити медкомісію або не направили абикуди) пошукати самому, навіть дав рекомендаційне письмо від воєнкомату о_0 (хлопцю, який був передімною він нічого не давав). Поспілкувався з другом військовим та родичами. Хтось з неблизьких родичів служить під Києвом у частині пов"язаній зі зв"язком (не дуже я себе бачу в цьому напрямі), а ось друг (в нього чи кум, чи просто гарний друг служить) порекомедував артилеристів в Дівичках.
Тому прошу підсказати, будь ласка, телефон в\ч а-0473, що знаходиться в смт.Дівички Київської обл.
Або порекомендуйте якісь ще варіанти(бажано не дуже далеко від Києва).
Про себе:
23роки, строкову службу не проходив(було три відсрочки - пахова грижа років шість тому, рік тому видалили аппендецит та через затяжне обстеження, а так повістки просто не приходили), навчаюсь на третьому курсі заочно(технічна спеціальність пов"язана з комп"ютерами).
179 см \ 59кг (худощава статура від природи (швидкий метаболізм) - лікарі з військомату і по цьому питанню мене відправляли провірятися декілька років тому). Трохи неправильний прикус, невеликі проблеми з сердцем (фізичні нагрузки переношу в 95% нормально).
Взагалі раніше себе не бачив в армії, але близько місяца-півтора тому задумався про контрактну службу і, коли вже зібрався йти до воєнкомату, "прийшла" (ось тоді я зрозумів чому я ії бачив всього пару разів) повістка. Цікавлять напрями(не дуже розбираюся в родах військ): артилерія, інженерні(не саперні) або якісь ще "вспомогательные". Колись спілкувався з військовими зі Львівської обл., казали що в них гарні військові частини, але, на жаль, туди далеко їхати для співбесіди та отримання листа-відповіді для воєнкомату.
Дякую за допомогу, бо в інтернеті дуже мало інформації)

Сообщение отредактировал gorodcof - Понеділок, 16.02.2015, 03:56

sneteplukДата: Понеділок, 09.03.2015, 17:09 | Сообщение # 177
Рядовой
мені вже 47 років...пенсіонер...можна підписати контракт ...чи пенсія сохраниться...

imaxДата: П`ятниця, 13.03.2015, 20:25 | Сообщение # 178
прапорщик
Цитата snetepluk ()
мені вже 47 років...пенсіонер...можна підписати контракт ...чи пенсія сохраниться...

Нет, при переходе на контракт, пенсия не сохраняется. Но потом при увольнении, пенсия будет пересчитываться и будет однозначно больше, чем сейчас.

imaxДата: П`ятниця, 13.03.2015, 20:27 | Сообщение # 179
прапорщик
Цитата gorodcof ()
Тому прошу підсказати, будь ласка, телефон в\ч а-0473, що знаходиться в смт.Дівички Київської обл. Або порекомендуйте якісь ще варіанти(бажано не дуже далеко від Києва).
Нажаль інформації про військові частини поблизу Києва у нас немає.
Ось, що є в сусідніх з Київською областях :
Бердичів, Житомирська обл т. (04143) 222-77 (вакансіїї)
Чернігівська обл, с.Гончарівське (вакансії та про військову частину)

vetalyДата: Понеділок, 23.03.2015, 15:00 | Сообщение # 180
Рядовой
Здраствуйте, стороковую службу повысили по вековой категории, призов только с 20 лет...контрактная служба также теперь принимает только с 20 лет???

Форум » Форум » Форум для кандидатов на контрактную службу » FAQ по оформлению на военную службу по контракту (вопросы)
Сторінка 18 з 24«1216171819202324»
Пошук:

Copyright IMax © 2017 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика