Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Неділя, 16.06.2019, 10:33

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1744
На сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Блог » 2019 » Червень » 2 » Захист вітчизни стенди
09:11
Захист вітчизни стенди

Педагог використовує у своїй роботі найрізноманітніші методи, за допомогою яких він підносить інформацію учням. Існують методи, використання яких має набагато більший ефект, ніж усі інші. Ці методи безпосередньо пов'язані з візуалізацією інформації, що подається учням. 
Один з найефективніших способів подати інформацію - це стенди, наприклад, стенди вогнева підготовка. Стенд являє собою візуальний навчальний матеріал, на якому представлена інформація з певної тематики. Зазвичай на стенді присутня як графічна інформація, так і текстова. Графічна частина стенду допомагає візуалізувати інформацію з певної тематики, а текстова пояснює і доповнює графічну. У сукупності це може сильно допомогти навчальному процесу. Найчастіше для подання на стендах використовуються ключові теми, які учням даються найважче. 

Використовуються навчальні стенди для оформлення аудиторій і місць, де проводяться заняття з певних дисциплін. Наприклад, плакати на плац встановлюються в місцях, де проводиться стройова підготовка. Тут вони зможуть допомогти в освоєнні певної дисципліни. Тематичні стенди стали невід'ємною частиною навчального процесу за деякі свої якості:

•    Інформативність. Вже давно помітили, що графічна інформація, що підкріплює теоретичну частину, надає істотну допомогу у вивченні предмета. Вона допомагає учням сприйняти інформацію, що подається їм, полегшуючи процес навчання і прискорюючи засвоєння матеріалу. Неможливо зробити стенди для кожної теми, що вивчається в межах дисципліни, але для найбільш критичних тем, де учням необхідна додаткова допомога в засвоєнні предмета, стенди можуть надати велику допомогу.

• У стендів є ще одна вкрай корисна функція - вони служать ідеальним декором. Якщо в аудиторії постійно вивчається певна дисципліна, то використання стендів допомагає оформити аудиторію в єдиному стилі. Наприклад, захист вітчизни стенди, оформлені в єдиному стилі, створюють певну атмосферу. Необхідно лише підібрати потрібний дизайн та вписати його в приміщення. 

•    Крім освітнього призначення, стенди допомагають донести до відома певної аудиторії потрібну інформацію. Найчастіше це просто необхідно, щоб централізовано повідомити все, що треба, і уникнути зайвої метушні та роботи. Наприклад, на стенді розміщуються об’яви та списки, з якими мають ознайомитися багато учнів. Це допомагає уникнути зайвих зусиль.
 

Категорія: Прес-релізи | Переглядів: 43 | Додав: Redactor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2019 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика