Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Понеділок, 18.02.2019, 08:04

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1728
На сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Блог » 2015 » Квітень » 2 » Світовий банк прогнозує спад російської економіки до 3,8 відсотків у 2015 році.
18:04
Світовий банк прогнозує спад російської економіки до 3,8 відсотків у 2015 році.

За прогнозами Світового банку, спад російської економіки в 2015 році складе 3,8 відсотка. Пояснюється такий негативний прогноз тим, що російський уряд відкладає реалізацію великих інфраструктурних проектів, а приватні інвестори згортають свої інвестиційні програми.

У доповіді Світового банку, що вийшов у світ сьогодні в Москві, наводиться аналіз уповільнення темпів економічного зростання у 2014 році. Основною причиною спаду у 2014 році став низький інвестиційний попит, обумовлений серйозними структурними проблемами в російській економіці; а ближче до кінця минулого року, ситуацію посилило різке погіршення зовнішньоторговельних умов, невизначеність геополітичної ситуації та економічні санкції.

Незважаючи на поєднання негативних факторів, з якими російська економіка зіткнулася в 2014 році, їй поки вдалося уникнути рецесії. Головний шок - це падіння цін на нафту. Впливання цього фактору на економіку почалося тільки в останньому кварталі минулого року, і його наслідки, мабуть, з більшою силою проявляться в 2015 і в 2016 році. Уряд Російської Федерації і Банк Росії змогли вжити своєчасних відповідних заходів, які успішно стабілізували економіку.

У той же час експерти Світового банку вважають, що вперше з 2009 року в Росії знизиться зростання споживання. Єдиним позитивним фактором є те, що девальвація рубля може створити стимули для розширення виробництва в низці торгівельного сектору. Однак його можуть звести нанівець подорожчення імпортованих інвестиційних товарів, кредитних ресурсів і структурна нееластичність економіки. В 2015 році спад економіки складе 3,8 відсотка, а в 2016 році темпи зростання сповільняться на 0,3 відсотка. Вплив санкцій на економіку, швидше за все, буде зберігатися протягом досить тривалого часу.

Економічні санкції цілком можуть змінити структуру російської економіки та шляхи інтеграції Росії в світовий простір. РФ у перспективі буде необхідно знайти способи адаптації до ризиків, обумовленими падінням ціни на нафту і продовження економічних санкцій.

У середньостроковій перспективі основним ризиком для економічного зростання в Росії буде дефіцит інвестицій і доступних кредитних ресурсів. Зокрема, скорочення прямих іноземних інвестицій може обмежити можливості для передачі інновацій і технологій, що вкрай важливо для підвищення потенціалу зростання російської економіки. Цей фактор може послабити і подальші перспективи російської економіки на найближчі роки.

Спонсор публикации: Компания Автоаксиома - выкуп автомобилей любых марок. Теперь на сайте компании появилось новшество - онлайн оценка авто. Расчетом стоимости автомобиля занимаются эксперты, работающие в сфере автомобильного выкупа уже более 7 лет. Стоит отметить, что и сама процедура выкупа происходит в течении одного часа.    

 

Категорія: ООН | Переглядів: 4351 | Додав: imax | Теги: економіка, спад, падіння, Росія, рф, Світовий банк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2019 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика