Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Понеділок, 18.02.2019, 07:40

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1728
На сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Блог » 2014 » Грудень » 11 » ООН прогнозує глобальний економічний рост та стагнацію в Росії
10:57
ООН прогнозує глобальний економічний рост та стагнацію в Росії

В цілому в найближчі два роки очікується помітне пожвавлення глобальної економіки, незважаючи на наслідки фінансової кризи і нові виклики, пов'язані з вірусом Ебола та геополітичними конфліктами, у тому числі і в Україні. Про це йдеться в новій доповіді ООН. Його автори прогнозують економічну стагнацію в Росії і слабке економічне зростання в цілому на пострадянському просторі.

У представленому сьогодні в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку доповіді ООН "Світова економічна ситуація і перспективи на 2015 рік» повідомляється, що в наступному році зростання світової економіки складе 3,1%, а в 2016 році - 3,3%. Ці прогнози набагато вище показників економічного зростання в нинішньому році, які, як очікується, будуть на рівні 2,6%.

«Деякі економічні показники позитивні і свідчать про те, що світова економіка повертається на шлях стабільного розвитку. Однак багато ризики і невизначеність можуть підірвати рішучі зусилля по відродженню економіки та її подальшого зростання », - заявив представник Департаменту з економічних і соціальних питань Пінфань Хун на брифінгу в Нью-Йорку.

Автори доповіді прогнозують нульовий економічний ріст в Росії в 2015 році і мляве економічний розвиток в цілому на пострадянському просторі, обіцяючи представити більш детальні прогнози по цьому регіону в січні 2015 року.

Найвищі темпи зростання експерти ООН пов'язують з країнами Східної Азії - на рівні 6% в 2015 -2016 роках. Вони обіцяють поступове відновлення економіки і в Південній Азії.

Серед країн з розвиненою економікою хороші перспективи у США, де в 2014 році економічне зростання перевищить 2%, в 2015 році він складе 2,8% і в 2016 - 3,1%.

У єврозоні експерти ООН прогнозують нестабільний економічний ріст. Вони вважають, що базові умови, необхідні для економічного відродження, виникають так повільно, що яке-небудь зовнішня подія може повернути регіон в рецесію.

Автори доповіді попереджають про певні ризики, як для експортерів, так і для імпортерів, які виникатимуть у зв'язку зі змінами ціни на нафту. Експерти відзначають, що «геополітичні кризи, у тому числі в Україні, Іраку, Лівії та Сирії, перешкоджають стабільному економічному зростанню».

У документі повідомляється про високий рівень безробіття в ряді регіонів світу і прогнозується збереження високого курсу долара США на валютних ринках.

Спонсор публикации: Бизнес-портал Copdoc. На страницах портала представлены новости, бизнес планы и идеи, покупка-продажа бизнеса, а также статьи на бизнес темы, например про рекомендательное письмо образец. На портале реализована очень интересная разработка по видению документации номенклатуры товаров и контрагентов онлайн.

Переглядів: 637 | Додав: imax | Теги: економіка, ООН | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2019 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика