Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Понеділок, 18.02.2019, 08:29

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1728
На сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вхід
Блог » 2015 » Червень » 3 » МВФ позитивно оцінюють здійснення реформ в Україні
18:58
МВФ позитивно оцінюють здійснення реформ в Україні

Влада України рішуче налаштована на проведення реформ, всі поставлені завдання вирішуються, хоча деякі - із затримкою. До такого висновку дійшла місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), яка відвідала Київ у період з 12 по 29 травня.

Група експертів МВФ провела огляд реалізації програми в рамках механізму розширеного фінансування, яке спрямоване на підтримку економічних реформ уряду України. Після завершення візиту керівник місії заявив, що реформи проводяться, і в останні місяці в країні з'являються ознаки економічної стабільності.

Хороший рівень реалізації програми був досягнутий незважаючи на винятково складні умови, зокрема пов'язані з конфліктом на сході країни, який у першому кварталі 2015 позначився на економіці більше, ніж очікувалося.

У цьому зв'язку Місія переглянула прогноз зростання в 2015 році в бік зниження до мінус дев'яти відсотків, а рівень інфляції на кінець року - до 46 відсотків. Інфляція, на думку місії, була пов'язана, в основному, з різким зниженням у лютому курсу національної валюти і з необхідністю підвищити тарифи на енергоносії.

На думку експертів, протягом останніх місяців валютний ринок залишався в цілому стабільним. Валові міжнародні резерви, хоча вони як і раніше досить низькі, виросли на кінець квітня до 9, 6 мільярдів доларів США. Відновлюються депозити банків у національній валюті.

На думку експертів МВФ, влада України розуміє, що рішуче впровадження економічних реформ є невід'ємною умовою для закріплення фінансової стабільності та відновлення надійного та сталого економічного зростання.

Уряд України налаштований на забезпечення подальшої фіскальної консолідації і просування реформ в енергетичному секторі, у тому числі на подальше коректування тарифів на енергоносії, спрямовану на ліквідацію істотних збитків Нафтогазу, зменшення енергоспоживання та сприяння енергетичної незалежності.

Експерти МВФ відзначили, що в Україні здійснюються подальші кроки в напрямку оздоровлення банківської системи, поліпшення бізнес-середовища з метою підвищення виробничого потенціалу економіки.

Нагадаємо, що в березні Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) затвердила програму співпраці з Україною і прийняла рішення виділити на реалізацію програми кредит у розмірі 17,5 мільярдів доларів США. Програма співпраці розрахована на чотири роки, повинна сприяти економічній стабілізації в Україні, а також проведенню низки глибоких і великих реформ економічної політики, спрямованих на відновлення впевненого зростання в середньостроковій перспективі і підвищення рівня життя народу України.

Спонсор публикации: VIP Ферма. Компания занимается онлайн продажей племенного скота и птицы из США, Германии и Англии. На сайте компании можно выбрать птенцов индюшат, купить оборудование для фермы, а также продукты животноводчества. 

Категорія: ООН | Переглядів: 710 | Додав: imax | Теги: реформи, ООН, МВФ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2019 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика