Херсонський ОВК

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

П`ятниця, 23.02.2018, 08:11

Меню сайту
Поділись!
Опитування
На скільки допоміг наш сайт
Всього відповідей: 1681
На сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вхід
Блог » 2015 » Січень » 30 » ЮНІСЕФ надасть 32,45 млн. доларів для допомоги дітям України
19:25
ЮНІСЕФ надасть 32,45 млн. доларів для допомоги дітям України

ЮНІСЕФ закликав виділити 3,1 мільярда доларів для надання допомоги дітям у надзвичайних ситуаціях.

27 січня в Женеві відбувся бріфинг дитячого фонду ООН - ЮНІСЕФ, на якому константували, що близько 1,5 млн дітей постраждало від конфлікту на Сході України.

Сьогодні, 29 січня, ЮНІСЕФ звернувся до донорів із закликом виділити в 2015 році 3, 1 мільярда доларів США для надання допомоги дітям, які опинилися в надзвичайних ситуаціях, в тому числі в Україні та в країнах, зачеплених Ебола.

Запитані кошти будуть використані для реалізації програм ЮНІСЕФ в 70 країнах світу, охоплених громадянськими конфліктами, постраждалими від стихійних лих, епідемії Ебола і інших криз.

Всього у 2015 році ЮНІСЕФ планує надати допомогу 62 мільйонам дітей, які опинилися в умовах гуманітарної катастрофи. Частина коштів буде виділена на програми в Україні.

«ЮНІСЕФ має намір зібрати 32,45 мільйона доларів для надання своєчасної допомоги 600 тисячам дітей та їх сім'ям в Україні», - заявила представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс. За її словами, гуманітарна ситуація на сході України загострюється кожен день і призводить до неймовірних поневірянь та страждань дітей. З наведених даних виходить, що на одну дитину припаде 54 долари гуманітарної допомоги.

У Дитячому фонді зазначили, що сьогодні кожна десята дитина у світі, а це 230 тисяч дітей, живуть у зонах, охоплених збройними конфліктами.

«Цей гуманітарний заклик стосується дітей, які опинилися в найбільш важкій ситуації в різних частинах світу», - заявив представник ЮНІСЕФ Афшани Хан. Він підкреслив, що місце народження дитини не повинно визначати її майбутнє. Представник ЮНІСЕФ закликав дати шанс дітям, які живуть в умовах надзвичайної ситуації.

Однак через конфлікт на сході України недоотримує прямих іноземних інвестицій на сумму понад 200 млн. долларів.

Про це йдеться в новій доповіді Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) про світові інвестиції. Його автори аналізують самі останні тенденції в галузі глобальних інвестицій і оцінюють їхні перспективи.

У першій половині 2014 року глобальні потоки прямих іноземних інвестицій (ПІІ) скоротилися на 8 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року і склали 1,26 трильйона доларів США. Ця тенденція зумовлена економічною невизначеністю і геополітичними ризиками, в тому числі - регіональними конфліктами.

Потоки іноземних інвестицій в країни з перехідною економікою скоротилися майже вдвічі порівняно з попереднім роком і склали 45 мільярдів доларів США. У ЮНКТАД пов'язують це скорочення з конфліктом в Україні, санкціями щодо Російської Федерації і прогнозами економічного спаду.

Іноземні інвестиції в російську економіку знизилися на 70 відсотків до приблизно 19 мільярдів доларів. Основні нафтові та газові компанії з розвинених країн припинили або стали утримуватися від інвестування в Росію.

В Україні потоки інвестицій знизилися на 0,2 мільярда доларів США. А обсяги інвестицій, що надходять в Казахстан і Азербайджан, навпаки, збільшилися.

У доповіді повідомляється, що Китай залучив у свою економку 128 млрд. доларів і, таким чином, зайняв перше місце в списку держав, куди в 2014 році було спрямовано найбільше прямих іноземних інвестицій.

Автори доповіді відзначають 14-процентне падіння обсягу інвестицій, що надходять в промислово розвинені країни, що, в основному, пов'язано з млявим характером інвестування в економіку США.

Потоки ПІІ в Європейський союз склали 267 млрд доларів США. Це на 13 відсотків більше, ніж у 2013 році, але все ще набагато менше рівня 2007 року.

Країни, що розвиваються в 2014 році залучили в свою економіку 700 мільярдів доларів США, що на 4 відсотки більше, ніж у 2013 році. На них в цілому припадає 56 відсотків усіх прямих іноземних інвестицій.

Спонсор публикации: Блог о товарах для здоровья, красоты и похудения ОДИЕТАХ.РУ Множество полезной информации, рецептов и советов. В частности инструкция по применению монастырского чая и другие статьи.

 

Переглядів: 492 | Додав: imax | Теги: млн, допомога, діти, інвестиції | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук
Нове на форумі
 • Служба по контракту (8)
  .
 • доброго вечора!мені 25 років не служив є права кат-В!цікавит (2)
  .
 • FAQ по оформлению на военную службу по контракту (234)
  .
 • Додатково
  Copyright IMax © 2018 Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика